Mesaj gönder
Guangzhou Baisite Machinery Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Ken

Telefon numarası : 18818408824

Naber : +8618818408824

Free call
Üretim hattı

Makine parçalarının üretim sürecinde, iş parçasının işleme prosedürleri birkaç takım tezgahında rasyonel olarak düzenlenir ve bunları bir bütün halinde birleştirmek için taşıma cihazı ve yardımcı cihaz kullanılır. Taşıma cihazının etkisi altında, işlenen iş parçası proses akışına uygundur. İş parçasının tüm işleme görevleri, sırayla her bir işleme ekipmanı aracılığıyla tamamlanır. Böyle bir üretim hattına mekanik işleme üretim hattı denir. İşleme üretim hattı, montaj hatlarına ve otomatik hatlara ayrılmıştır.

 

OEM / ODM

Şirketimizin kuruluşundan bu yana, her zaman çok kaliteli ve sektörde iyi bir üne sahip kendi markamız olmakta ısrar ettik.

Ar-Ge

Şirket, yüksek eğitimli ve kaliteli yeteneklerden oluşan girişimci bir ekibe sahiptir. Dış ticaret e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ilk yerli ekip olarak, dış ticaretin hızlı gelişimine tanık olmuş, gıda dış ticaret işinde zengin deneyim biriktirmiş ve bilimsel bir yönetim sistemi oluşturmuştur. Ekip üyeleri genç ve enerjik, yenilikçi ve zorlukların üstesinden gelmek için cesur. İyi bir sosyal sorumluluk duygusuna sahip olun ve ilerleme için çaba gösterin.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin